זאת ההזדמנות שלכם לחיות את ירושלים כמו שבאמת חלמתם תמיד, מקרוב. לפרטים נוספים:
אנני מאשר/ת לקבל חומר
פרסומי במייל ו/או במסרון
​דירות יוקרה בבניין בוטיק
שקט ואקסקלוסיבי המשקיף
אל לב ירושלים העתיקה
​והכותל המערבי
הפרויקט        המיקום         הדירות          היזם      האדריכל          נוף פנורמי         EN​   
מול ירושלים העתיקה
מול חומות ירושלים העתיקה
 אקה נדל"ן בונה את פרויקט הבוטיק קדמא
מול חומות העיר העתיקה של ירושלים, מקום אליו נכספת נפשו של כל יהודי באשר הוא. קרוב לכל הקדוש והיקר, היכן שנגוהות הזריחה נוגעות באבני ירושלים המסותתות ומספרות היסטוריה בת אלפי שנים. מיקום נדיר ואולי אחרון באזור כולו, הצופה אל פני הר הבית מכל חלון ומרפסת ומאפשר לכם לחוות את ירושלים כפי שלא חוויתם מעולם.
כאן בונה אקה נדל"ן את פרויקט הבוטיק היוקרתי 'קדמא' הבית מול חומות ירושלים.
לפתוח חלון ולראות
את מקום המקדש
פרויקט "קדמא" הבית מול החומות נבנה במקום נדיר וייחודי המשקיף אל מקום הר הבית והמקדש, בדיוק מול חצרות העיר העתיקה והמקום אליו נכסף לבנו, בבניין דירות בוטיק הפונה למזרח ומשקיף וצופה אל מקום הכותל המערבי – אבן השתייה של החוויה הרוחנית בירושלים.
החזון לראות את ירושלים בבניינה מתגשם מול עינינו. זאת הזכות שלכם לקום בכל בוקר ולפתוח חלון ישיר אל מקום קודש הקודשים ושער השמים.
יוקרה מבית ומחוץ
המפרט ב'קדמא' מפואר ואקסקלוסיבי ומציג איכות חיים גבוהה ומוקפדת מהכניסה השקטה והמטופחת לבניין, דרך הלובי המפואר והמעליות המתקדמות, החניה והמחסן הפרטיים, ועד תכנון הפנים המרהיב הנותן מקום של כבוד ודגש ליופיה של ירושלים המשתקף פנימה אל מרחבי הדירה המעוצבת ברמה גבוהה ע"י מעצבות פנים.
פרויקט 'קדמא' נבנה ע"י אקה נדל"ן, חברת בניה מהגדולות והמקצועיות בירושלים ובישראל, בעלת ניסיון בייזום ובניית עשרות פרויקטים יוקרתיים ואלפי דירות חדשות בעשורים האחרונים 
האדריכל דיויד גוגנהיים
על יצירת האמן האדריכלית בבניין בוטיק היוקרה 'קדמא' חתום האדריכל דיויד גוגנהיים.
גוגנהיים פועל בירושלים כבר 40 שנה וחתום על יצירות אדריכליות בולטות שעיצבו את האורבניות הישראלית האותנטית והחדשה. בין השאר תכנן את בית הספר הבינלאומי להוראת השואה, ופרויקט יוקרה גדול להתחדשות עירונית בשכונת יד אליהו בתל אביב.
הספקטרום הרחב של העבודה והמורכבות הספציפית של כל אחד מהפרויקטים טיפחו את הגישה האדריכלית רבת הפנים ושילבו יצירת עדכניות לצד שימור המורשת ההיסטורית והתרבותית.
ההדמיות להמחשה בלבד
דקות ספורות
מכל מה שמעניין וחשוב בירושלים
הכותל המערבי
בית הכנסת הגדול
מגדל דוד
שדרות ממילא
ימין משה
שוק מחנה יהודה
ככר השבת, גאולה